Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Sol Kültür'e Abone Ol

Sol Kültür Yayınları olarak 2020 yılında çıktığımız yolda ilk kitabımızı Nisan ayı içerisinde sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca 2021 yılında 10’dan fazla yeni yayını okuyucularla buluşturmak için de yoğun çaba sarf ediyoruz. Ancak yeni başladığımız bu yolculuğumuzda zaman zaman ekonomik olarak sizlerin desteğinizin bir ihtiyaç olduğunu da derinden hissediyoruz.

Yaşadığımız ekonomik sorunları aşmak Sol Kültür Yayınlarını hep beraber daha ileriye taşıyabilecek bir gücü yaratmak için abonelik kampanyası başlatıyoruz. Başlatacağımız bu kampanya ile abone olacağınız pakete göre kitaplarımızı ağustos ayından itibaren toplu halde, monthly review dergilerimizi ise yeni sayılarımız çıktıkça düzenli olarak sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Yeni bir adım olacak bu uzun yolculuğumuzda birlikte üretip birlikte yürümek amacıyla başlattığımız kampanyamıza omuz vererek, Sol Kültür Yayınlarını büyütme mücadelemizde yükümüzü paylaşma iradesini gösterecek tüm arkadaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sevgi ve dayanışmayla…

Sol Kültür Yayınları

Abonelik paketlerini görmek ve abone olmak için tıklayınızKapat